Catering dietetyczny – również dla Ciebie

Coraz więcej osób dbających o swoje zdrowie i sylwetkę decyduje się dziś na catering dietetyczny Wrocław i okoliczne miasta również oferują dietę pudełkową dopasowaną do potrzeb. Jest to praktyczny sposób na zadbanie o siebie, a także na poznanie nowych – i smacznych – posiłków. Przekonaj się, że dieta nie musi oznaczać miski z sałatą popijanej wodą z cytryną! Firmy cateringowe prześcigają się w jakości przysmaków, dlatego możesz przygotować się na wyszukane dania i przyjemność z jedzenia. 

Dlaczego catering dietetyczny jest właśnie dla Ciebie?

– zaoszczędzisz czas na zakupy i przygotowywanie posiłków,

– zlecisz profesjonalistom zajęcie się Twoją dietą,

– w zależności od potrzeb – schudniesz lub nabierzesz masy w zdrowy, zbilansowany sposób,

– zminimalizujesz efekt jo-jo,

– posiłki będziesz miał zawsze na czas,

– sam wybierzesz miejsce dostarczania cateringu,

– nie musisz samodzielnie pilnować kaloryczności wszystkich dań,

– będziesz się zdrowo odżywiać i spożywać odpowiednią ilość warzyw i owoców,

– będziesz się lepiej czuć i mieć więcej energii.

Rodzaje diet pudełkowych

Firmy cateringowe oferują wiele wariantów diety, ponieważ są świadome różnorodności potrzeb klienta. Wiele osób zmaga się z nietolerancjami pokarmowymi lub zwyczajnie nie lubi wszystkiego. Wśród nas są też weganie i wegetarianie. Nie każda dieta jest dla każdego. Ilość makroskładników powinna różnić się w zależności od stanu zdrowia, wieku, płci i aktywności fizycznej. Proporcje i kaloryczność zestawów najlepiej ustalić z dietetykiem – niektóre firmy z cateringiem gwarantują taką konsultację.

Przykłady dostępnych diet: bez laktozy, bezglutenowa, wegańska, wegetariańska, sportowa, ketogeniczna, redukcyjna, niskowęglowodanowa.

Daj sobie szansę na zdrowie i smak

Nie musisz się od razu decydować na wykupienie miesięcznej diety. Firmy oferujące dietetyczny catering zazwyczaj dają możliwość przetestowania jednego dnia w cenie promocyjnej. To może być sposób na sprawdzenie, czy jest to opcja również dla Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *