Baterie i akumulatory od Polskiego producenta

Firma Bater już od wielu lat zajmuje się produkcją baterii trakcyjnych, platformowych, a także ogniw stacjonarnych i wielu rożnych akcesoriów. Proponowane przez tą markę rozwiązania wyróżniają się wysoką jakością, niezawodnością i funkcjonalnością. Co jeszcze warto wiedzieć na temat tej firmy?

Specjalizacja i profesjonalizacja

Firma ta z powodzeniem wprowadza na rynek szereg specjalistycznych ogniw akumulatorowych, które dzięki swym właściwościom, są ściśle dostosowane do określonych zastosowań. Pojemne i niezawodne akumulatory trakcyjne, układy przeznaczone do pracy rezerwowej i cyklicznej, a także szereg akcesoriów (w tym korki rekombinacyjne, szafy i podstawy), to tylko część bardzo bogatej oferty tego producenta. Co ciekawe, firma ta stawia również na usługi, w tym:

  • serwisowanie baterii trakcyjnych,prace remontowe w obrębie akumulatorowni,utylizację zużytych akumulatorów,prace ślusarskie i mechaniczne itd.

Informacje o firmie

Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Działa ona już od 1990 roku, oferując swym klientom najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań. Ciągłe doskonalenie wprowadzanych na rynek produktów sprawiło, że dziś jest to jedyna marka, która zajmuje się dostarczaniem kompletnych zestawów akumulatorów trakcyjnych.

  1. Siedziba w Gliwicach

W trakcie swego istnienia, firma zdecydowała się na szereg inwestycji, dzięki którym mogła wprowadzić na rynek wiele ciekawych rozwiązań z zakresu instalacji akumulatorowych. Jedną z tych inwestycji było przejęcie udziałów Gliwickiej Fabryki Akumulatorów, dzięki czemu w ofercie firmy pojawiły się pierwsze ogniwa trakcyjne PzB i PzS, a także – pełniące rolę rezerwowego źródła zasilania – baterie stacjonarne OPzS.

2.Warszawska hala mechaniczna

Kolejną, ważną dla firmy inwestycją, było stworzenie od podstaw warszawskiej hali mechanicznej, na terenie której ma miejsce zaawansowana obróbka metali (np. fluidyzacja, cięcie, gięcie itd.). Bezpośrednim skutkiem tej inwestycji, było znaczące zwiększenie efektywności produkcji. Dzięki temu warszawką fabrykę opuściło już prawie 2000 różnych rodzajów baterii trakcyjnych i stacjonarnych, nie mówiąc oczywiście o niezliczonej liczbie regałów, płyt, podstaw i innych akcesoriów. Są one wykorzystywane m.in. jako funkcjonalne wyposażenie akumulatorowni, elementy instalacji wiatrowych i solarnych, a także komponenty układów zasilania rezerwowego.

Podsumowując, firma ta jest profesjonalnym dostawcą rozwiązań, które już za kilka lat będą podstawą nowoczesnych instalacji elektrycznych. Nic w tym dziwnego, skoro nowoczesne i funkcjonalne baterie są już teraz istotą ekologicznych źródeł zasilania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *