EaseUS Todo PCTrans 12

Przenoszenie wszystkich informacji i aplikacji na nowy komputer może sprawić sporo kłopotu i jest czasochłonne. Jeśli często dokonujesz transferu danych, warto skorzystać z narzędzia, które pozwoli Ci usprawnić ten proces. W zadaniu tym przydatny okazuje się EaseUS Todo PCTrans 12 i temu tez programowi poświęcony będzie dzisiejszy artykuł.

Do czego służy EaseUS Todo PCTrans 12

To praktyczne oprogramowanie umożliwia sprawny i bezpieczny transfer plików, folderów, programów i kont, ze starego, na nowy komputer. Jest to możliwe w obrębie tej samej sieci, która może być przewodowa lub bezprzewodowa. Oprogramowanie to eliminuje konieczność wykorzystywania zewnętrznych magazynów danych i znacznie ułatwia oraz przyśpiesza migrację.

Program ten tworzy kopie zapasowe danych oraz aplikacji i zapisuje je na nowym komputerze. Przenoszone są konta użytkowników oraz spersonalizowane ustawienia. Tworzone są także obrazy wszystkich aplikacji, a następnie udostępniane na nowym komputerze. Korzystanie z tego oprogramowania ma jeszcze jedną zaletę. W razie awarii Twojego sprzętu nie utracisz wszystkich danych, kopie zapasowe, pozwolą je szybko odzyskać.

EaseUS Todo PCTrans 12 jest prosty w obsłudze. Korzystać mogą z niego osoby niedoświadczone i bez wiedzy informatycznej. By rozpocząć migrację, należy zainstalować oprogramowania na obu komputerach: zarówno na tym, z którego będą one kopiowane jak i na tym, na który chcesz je przenieść. Następnie można nawiązać połączenie i przystąpić do migracji.

Program ten jest przeznaczony dla użytkowników systemu Windows 10, lub starszych wersji: 8.1, 8, 7, Vista, XP 32/64-bit, Windows Server 2019, 2016, 2012, 2008, 2003 64-bit. Oprogramowanie to automatyzuje konfiguracje aplikacji na komputerze z systemem Windows 10 bez usuwania starszych wersji.

EaseUS Todo PCTrans 12 – gdzie kupić

Wersja bezpłatna tego oprogramowania umożliwia nieograniczony transfer plików. Jednak korzystając z niej, możesz przenieść wraz z ustawieniami, tylko do dwóch aplikacji. Jeśli Twoje potrzeby są większe, możesz wykupić płatną licencję w wersji Professional lub Technician.

Jest to prosty w obsłudze i praktyczny program, który znacznie skraca czas potrzebny na migracje danych pomiędzy komputerami. Jeśli zainteresował Cię ten program odwiedź sklep https://www.vebo.pl/easeus-todo-pctrans. Znajdują się tam bliższe informacje, na temat możliwości zakupu i wersji licencji.

Nie czekaj odwiedź sklep Vebo.pl i zacznij przenosić dane z EaseUS Todo PCTrans 12!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *