Poznaj ekspresowy spray do ciała

Utrzymanie dobrej kondycji skóry i zapewnienie jej właściwego poziomu nawilżenia stanowi w dzisiejszych czasach spore wyzwanie. Większość z nas żyje szybko, ma wiele obowiązków i nie cieszy się nadmiarem wolnego czasu. Często brakuje nam czasu na skomplikowaną pielęgnację skóry i regularne czasochłonne zabiegi. Mimo, że domowe spa w teorii jest na wyciągnięcie ręki, w praktyce wiele osób ogranicza pielęgnację ciała do minimum albo o niej zapomina. Stosowanie balsamów, maseł i musów bywa zniechecające – długo sie wchłaniają i moga brudzić ubrania. Szczęśliwie, są kosmetyki, które pozwalają zadbać o kondycje skóry szybko i bezproblemowo. Jednym z nich jest ekspresowy spray do ciała NEUTROGENA® HydroBoost®: https://neutrogena.com.pl/site/product/78

Formuła sprayu jest wygodna i umożliwia szybką i higieniczną aplikację. Nie ma konieczności brudzenia rak, wklepywania kosmetyku i długiego oczekiwania aż się wchłonie. Dzięki temu produkt jest dobra propozycją nie tylko do stosowania w codziennych warunkach, ale też poza domem i podczas wyjazdów. Spray nawilża w sposób natychmiastowy i zapewnia skórze napięcie i odżywienie przez wiele godzin. Efekt jest szybki i trwały. Kosmetyk działa dwutorowo. Po pierwsze, pomaga skumulować nawodnienie w naskórku. Po drugie, stopniowo uwalnia nawodnienie, w takim stopniu i wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Formuła produktu zawiera kwas hialuronowy, który wpływa skutecznie za nawilżenie i ujędrnienie ciała. Naturalnie występuje w organizmie człowieka, jednak z wiekiem sukcesywnie go ubywa, co powoduje wiotczenie i osłabienie skóry. Kwas hialuronowy ma udowodnione naukowo działanie odmładzające dzięki łączeni włókien kolagenowych i wiązaniu cząsteczek wody. Potrafi wiązać i zatrzymywać wodę w ilości tysiąckrotnie przewyższającej własną wagę. Działanie ekspresowego sprayu do ciała można wzmocnić i uzupełnić stosowaniem pozostałych produktów z rodziny HydroBoost®, które również zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy. Neutrogena opracowała również opartą o analogiczną formułę serię specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *