Kubek papierowy z oryginalnym nadrukiem

Warto wykorzystać kubek do zareklamowania własnej firmy, produkty czy czego tylko chcemy. Nawet jeśli wybierzemy małe kubki po 200 mililitrów to ta powierzchnia do reklamy wcale nie jest taka mała. Wybierając kubki papierowe większe po 300 i 400 ml mamy jeszcze większe powierzchnie co oznacza, że na pewno coś dla siebie znajdziemy interesującego co może się znaleźć na kubku. Wystarczy ze zgłosimy się do firmy, która produkuje takie kubki, a oni wtedy wszystko nam wytłumaczą.

Dlaczego warto korzystać z oferty producenta

– mamy duży wybór kubków,

– można wykonać dowolne logo,

– można wykonać dowolną grafikę,

– można liczyć na niskie ceny,

– można zamawiać bardzo duże ilości.

Kontaktując się z producentem można uzgodnić wszystko. Jeśli interesują nas jakieś inne kubki papierowe których w ofercie nie ma to trzeba o tym powiedzieć. Nikt nie wykona ich na zamówienie poza producentem, dlatego im szybciej nawiążemy z nim kontakt tym lepiej będzie dla nas. W ten sposób dotrzemy do oferty dopasowanej do nas i naszej firmy.

Kubek to dobra reklama

Możemy kubek potraktować jako reklamę, ale trzeba być ostrożnym. Dlaczego? Jeśli to ma być reklama, czyli znajdzie się na kubku papierowym nasze logo to trzeba będzie zadbać o jakość nadruku jak i samego kubka. Kubek nie może być nieszczelny co się często zdarza, a nadruk musi być bardzo trwały, żeby nie ubrudził klienta, który go trzyma w rękach. Trzeba zatem kontaktować się z kimś kto jest w stanie nam to wszystko zagwarantować, a wtedy będziemy z takiej oferty bardzo zadowoleni. Przekonamy się, że jest dla nas najlepsza i że my na tym zyskamy. To, ile zyskamy albo ile zarobimy zależne będzie od tego do jakiej grupy klientów trafiamy. Warto się przygotować z dużą ofertą tak żeby kubków nam po prostu nie zabrakło. Producent oferuje nam rożne ilości, ale nie możemy zamówić mniej niż pięćset kubków. Jeśli potrzebujemy tysiące, pięć tysięcy czy nawet dziesięć tysięcy to nie ma z tym problemów, bo wszystko dla nas przygotują i nam wyślą we wskazane miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *