Ile wynoszą zarobki w marketingu sieciowym

Top level execs doing what theyre great at

Marketing sieciowy dla wielu osób wydaje się ciekawą drogą rozwoju. W social mediach możemy znaleźć wiele profili, które skupiają się na życiu osób odnoszących sukces w tej branży. Oglądamy tam tropikalne podróże, drogie samochody, tłumy ludzi na różnego rodzaju spotkaniach oraz zazwyczaj z tego wszystkiego wynika również satysfakcja z wykonywanej pracy.

Nic więc dziwnego, że osoby, które regularnie spotykają się z treściami tego typu, coraz częściej decydują się na spróbowanie swoich sił w MLM. W tym momencie pojawia się kilka problemów. W końcu nie każdy z nas ma dostatecznie dużą wiedzę, aby wiedzieć ile wynoszą zarobki w MLM?

Największa część wszystkich osób, które kiedykolwiek spróbowała swoich sił w marketingu wielopoziomowym, zarobiła mniej niż 500 zł. I to jest przykra rzeczywistość. Na samym początku liderzy często pozwalają sobie na lekkie podkoloryzowanie możliwości zarobkowych. Oczywiście zarobki rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych w skali miesiąca są w tej branży możliwe. Dostępne są one wyłącznie dla najlepszych.

A większość do najlepszych nie należy. Na samym początku zarabiasz wyłącznie ze sprzedaży produktu, często nie masz jeszcze możliwości założenia struktury. Etap ten odblokowuje się przy osiągnięciu jakiegoś obrotu. Niestety nie każdy z nas jest urodzonym sprzedawcą. I tutaj pojawiają się trudności. Poznałeś produkt, dostałeś (lub kupiłeś) katalog z próbkami. Umówiłeś się na pierwsze spotkanie z klientami, które okazało się katastrofą.

Brak zarobków w MLM

Wiele osób na tym momencie zakończy swoją przygodę z marketingiem wielopoziomowym. Sprzedaży trzeba się nauczyć, w związku z tym, na samym początku niektórzy nie będą w stanie wygenerować transakcji. Wiąże się to z wieloma negatywnymi odczuciami. Zaczynamy wyrzucać sobie, że prawdopodobnie się do tego nie nadajemy. Dodatkowo poświęcamy swój czas, a nic nie zarabiamy. To wszystko rodzi frustrację.

Z tego powodu nie każdy jest w stanie osiągnąć wysokie zarobki z marketingu wielopoziomowego. Większość osób będzie traktowała to rozwiązanie jako możliwość dorobienia sobie kilkuset złotych miesięcznie na sprzedaży produktów rodzinie oraz znajomym. I w takim rozwiązaniu nie ma nic złego. Nie każdy jest stworzony do budowania wielkiego imperium i struktur składających się z setek konsultantów. Niezależnie od tego, czy chcesz wyłącznie dorobić sobie do wypłaty, czy zarobić tysiące złotych, warto spróbować marketingu wielopoziomowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *