Czy kombinezon ślubny to dobry pomysł?

Nie każda przedstawicielka płci pięknej lubi ubierać się kobieco. Niektóre panie zdecydowanie lepiej czują się w luźnych dżinsach i bluzie bądź koszuli i prostych spodniach, aniżeli w długich sukniach albo spódnicach. Jeżeli i twój styl bardziej przypomina typowo męską garderobę, a właśnie przygotowujesz się do swojego wesela, najprawdopodobniej martwi cię to, że będziesz musiała włożyć na siebie suknie ślubne. Czy jednak na pewno? Nie jest to w końcu żaden wymóg czy obowiązek. Przepiękną suknię ślubną możesz zastąpić równie pięknym kombinezonem. Jest to naprawdę świetny pomysł.

Nikt, kto chociaż minimalnie zna się na nowoczesnej modzie, nie powinien zdziwić się na widok panny młodej ubranej w zestaw składający się ze spodni. Teoretycznie mógłby to być nawet zwykły garnitur, ale jeżeli chcesz dodać sobie odrobiny kobiecości, postaw na modny kombinezon, który łączy w sobie wygodę i niewątpliwy urok. A gdyby tak jeszcze go czymś urozmaicić? Projektanci w tym roku zdecydowanie zaszaleli – w ich ślubnych kolekcjach pojawiły się kombinezony przyozdobione długimi, ciągnącymi się po ziemi trenami. Takie komplety to niemalże suknie ślubne , tyle że ze spodniami. Na pewno poczujesz się w nich pięknie i zarazem wygodnie.

Nie powinnaś w żadnym wypadku zmuszać siebie samej do wkładania obcisłej sukni ślubnej, jeżeli już teraz wiesz, że nie będziesz czuć się w niej dobrze. Nie rób też tego ze względu na strach przed krzywymi spojrzeniami ciotek i wujków. Pamiętaj, że to ty masz czuć się pięknie na swoim ślubie. A jeśli tak właśnie się stanie dzięki kombinezonowi, spokojnie powinnaś go dla siebie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *