Pudełeczka na cukierki z logo bądź napisem

Krówki z logo to hit ostatnich lat, działają jako reklama i to ich podstawowa funkcja, ale mają także inną, PR- ową. Dodawane jako drobny upominek do zamówienia, do paragonu czy zwyczajnie do rozmowy są miłym akcentem, który sprawia, że odbiór firmy, która inwestuje w krówki z logo jest o wiele bardziej pozytywny.

W dzisiejszych czasach kiedy konkurencja na rynku jest ogromna, a większość spraw można załatwić przez Internet zwraca się baczniejszą uwagę na odbiór firmy na zewnątrz. Dba się o reklamę i o standardy. Krówki reklamowe to taki produkt, który w odróżnieniu od ulotek czy bilboardów zwraca sam na siebie uwagę. Nie da się obok krówek przejść obojętnie, chcąc nie chcąc bezwiednie czyta się reklamę i logo zamieszczone na opakowaniu, poza tym ludzki mózg zapamiętuje przyjemne bodźce i kojarzy je z logo. Jest to doskonały element marketingowy, jak i reklamowy. Ważne jest żeby o produkcie mówiło się dobrze i pozytywnie odbierało się firmę. Schludnie opakowana smaczna krówka, na opakowaniu której widnieje logo firmy to doskonały upominek. Jeśli planowane jest przekazanie większej ilości słodkich cukierków można zamówić także pudełeczka na cukierki, które mogą być przyozdobione logo albo innym dogodnym wzorem.

Krówki to zawsze dobry pomysł. Nikt ich nie zgniecie i nie wyrzuci jak ulotki. Nikt nie będzie chciał przejść obok, nikt krówek nie ominie, każdy z uśmiechem je przyjmie i przeczyta co jest na nich napisane i jeśli będzie miał w przyszłości wybór to po usługę skieruje się do przedsiębiorstwa, z którego otrzymał upominek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *